O firmie
Firma DRO-KOM powstała w marcu 1993 r. i od tego czasu rozwija prężnie swą działalność. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu renomowanych firm w zakresie transportu ciężkiego i spedycji. Przewozimy ładunki na ternie całego kraju i europy. Świadczymy pełen zakres usług transportowych i spedycyjnych, zarówno dla małych jak i dużych firm produkcyjnych. Wiodącym kierunkiem naszej firmy jest transport do/z Danii, Włoch, Niemiec.

Kładziemy duży nacisk na wysoką jakość naszej pracy , tworzymy zgrany zespół z doświadczeniem na polu transportu i spedycji.

Gwarantujemy naszym klientom najwyższy standard obsługi.

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Miedzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedycyjnych w Szczecinie.

Okręgowa stacja kontroli
Zapraszamy do skorzystania z naszej nowoczesnej i profe-sjonalnej stacji kontroli pojazdów. Oferujemy okresowe badania techniczne, pierwsze badania techniczne, dodatkowe badania techniczne....
Spedycja i transport
Realizujemy regularnie transporty do Danii, Niemiec, Włoch, Francji, Litwy Posiadamy własny tabor składający się naczep plandekowych typu firanka oraz izoterm...
©2011 DRO-KOM Grzegorz Mużyło. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Agencja reklamowa Michała Mac